Oslavy, hostiny...
viac informácií tu
Výnimočné príležitosti...
viac informácií tu
Rodinné stretnutia...
viac informácií tu
Firemné akcie...
viac informácií tu
Stretnutia s priateľmi...
viac informácií tu
Neformálne stretnutia...
viac informácií tu
Denné menu...
viac informácií tu
Previous
Next

Stravovanie

každý pracovný deň ponúkame možnosť stravovania, v ponuke sú štyri jedlá denne

Reštaurácia

reprezentatívne priestory našej reštaurácie sú tým pravým miestom pre Vaše podujatie

Akcie a eventy

ponúkame možnosť zorganizovania rôznych akcií a eventov: svadieb, karov, osláv, rodinných a firemných stretnutí a pod.

Kde nás nájdete

naša reštaurácia sa nachádza v Hranovnici, len 10 km od Popradu

Fotogaléria

pozrite si, ako môže vyzerať aj Vaša akcia, ktorú pre Vás radi pripravíme

Reštaurácia

 

Vaše podujatie radi pripravíme v príjemných, zrekonštruovaných a moderných priestoroch našej reštaurácie, ktorá ma kapacitu až 180 osôb. Pri všetkých podujatiach kladieme dôraz na vysokú kvalitu jedál, vysoký štandard obsluhy,  individuálne požiadavky zákazníka a celkovú estetickú stránku podujatia.

Samotné parkovisko pred reštauráciou má kapacitu 8 parkovacích miest, v čase víkendu je však možnosť parkovania vozidiel aj širšom okolí podniku. V celej prevádzke je samozrejmosťou možnosť pripojenia k internetu (prostredníctvom WiFi technológie).

Priestory reštaurácie sú architektonicky zaujímavo riešené a vytvárajú ideálne podmienky, v ktorých je možné (v prípade potreby) oddeliť priestor na sedenie a stolovanie, od priestoru určeného pre tanec, zábavu a pod.

Pre našich hostí je k dispozícií je taktiež separé salónik, ktorý je ladený v tradičnom štýle “slovenskej izby”. Tento priestor je obložený príjemným dreveným obkladom a zariadený štýlovým nábytkom a doplnkami. Posedenie v tejto miestnosti u hostí často vyvoláva pocit domova, pokoja a hlavne u staršej generácie azda privodí aj spomienky na časy dávno minulé. Využitie salónika je možné buď samostatne, alebo aj pri organizovaní väčších osláv.

Súčasťou reštaurácie je aj prekrytá terasa, ktorá hlavne v letných mesiacoch poskytuje možnosť príjemného osvieženia na čerstvom vzduchu. Z terasy je výhľad na Mierové námestie a časť Hranovnice. Priestor terasy môže tiež vhodne poslúžiť ako miesto vyhradené pre fajčiarov.

Ak uvažujete o organizovaní akejkoľvek rodinnej, firemnej udalosti (eventu), alebo posedenia, budeme radi, ak sa rozhodnete pre reštauráciu B club Hranovnica. Náš profesionálny tím Vám ochotne poradí a pripraví za Vás všetko potrebné.

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na tel. číslach 0905 361 822, 0950 288 792 alebo e-mailom na adresu benko1212@gmail.com.

Radi odpovieme na Vaše otázky a prekonzultujeme s Vami prípravu Vášho podujatia.

© 2023, B club Hranovnica
prevádzkovateľ: Štefan Benko, Víťazstva 370, 059 16 Hranovnica,
IČO: 35115599, IČ DPH: SK1036065635

adresa prevádzky: Mierové námestie 399, 059 16 Hranovnica 
kontakt: tel. 0905 361 822, 0950 288 792, e-mail: benko1212@gmail.com

Sociálne siete: